Станах на 44 и промених това…
(Прочети като статия или изгледай като видео в края)
Много хора вярват, че след 40 всичко тръгва стръмно надолу. Че метаболизмът някак си се „счупва“, мускулите започват магически да изчезват, ставите болят постоянно и тежките тренировки вече изобщо не са добра идея.
Масовото схващане е, че след определена възраст човек просто трябва да „се раздвижва“ и да тренира много леко и внимателно, за да не се контузи.
Е… преди няколко дни станах на 44 години и все още нищо от това не се е случило, даже напротив…

