„Цената“ на Релефа („тъмната“ страна на това да си много „нацепен“)
Социалните мрежи са издигнали на пиедестал релефните тела, създавайки погрешната представа, че това да си „нацепен до кост“ е нещо нормално, лесно постижимо и всеки може да изглежда така без проблеми, дори целогодишно. Това, освен до мускулна дисморфия, е възможно да доведе до „плащането“ на „солена“ цена за много хора. Каква може да бъде тя, под какъв процент телесни мазнини не е добре да падаме или поддържаме, за да не я платим? И какъв трябва да бъде е разумният подход, ако искаме да имаме „плочки“?

